Шкільний сайт ЗОШ І-ІІІст. с. Геніївка - Готуємося до ЗНО
Неділя, 08.12.2019, 23:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Шкільний сайт Геніївської ЗОШ І-ІІІ ст. Зміївського району

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 44
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Готуємося до ЗНО

 

ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

з/п

Назва закладу

П.І.Б. відповідального

Посада

Мобільний телефон

Електронна адреса

1.

Геніївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ващенко Тетяна Дмитрівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

0661251660

giney3_sch@i.ua

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році

Відповідно до    наказу Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 № 931   «Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» і наказу від 29.09.2018 №1036 "Про підготовку до проведення в 2020 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2020 році проводитиметься з 21 травня до 13 липня.

Реєстрація для участі в ЗНО-2020 триватиме з  5 лютого до  1 8 березня

Реєстрація #ЗНО2020

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова,  французька мова.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2019 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Графік проведення ЗНО-2020


 

 На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» розміщено характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року з усіх предметів та критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з української мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови та математики.

    Пробне ЗНО-2020

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2020 році відбудеться на сайті ХРЦОЯО – розділ «Пробне ЗНО» з 08 до 31 січня 2019 року.

Участь у пробному ЗНО дає змогу: психологічно адаптуватися до процедури ЗНО; навчитися працювати із тестовим зошитом та бланками відповідей; правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО; отримати результат  з певного предмета тощо.

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб. Участь у пробному ЗНО є добровільною!

                                                    Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277 "Про затвердження Положення про пробне ЗНО" (із змінами) пробне ЗНО проводиться:

16 березня – з української мови і літератури;

23 березня – з  англійської, німецької, іспанської, французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Детальну інформацію щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Увага! Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Про особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2020 році 

16 та 23 березня 2020 року проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО.

Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Вартість одного пробного тесту у 2020 році складає 132 гривні (по Харківському РЦОЯО).

З 08 до 31 січня 2020 року на сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» відбудеться реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Для кожної особи, яка заповнила електронну форму реєстраційної заяви на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом.

Учасники пробного ЗНО з іноземних мов зможуть пройти процедуру тестування з аудіюванням.

У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.

Протягом періоду реєстрації можна додати предмет пробного ЗНО на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». У такому разі необхідно надіслати реєстраційну заяву повторно.

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації окремим зверненням:

– особи з порушеннями опорно-рухового апарату, особи, які одужують після травм – про потребу виконання роботи в аудиторії на першому поверсі;

– глухі та особи з порушеннями слуху – про необхідність присутності перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;

– особи, які користуються виробами медичного призначення, – про їх наявність.

КРОКИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО

  1. Роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо.
  2. Власноруч оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО.
  3. Оплатити послуги в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви.
  4. Перевірити оплату та надходження заяви через п’ять робочих днів із дня оплати та отримання ХРЦОЯО реєстраційної заяви.
  5. Перевірити статус надходження реєстраційної заяви до ХРЦОЯО через 10 робочих днів із дня здійснення поштового відправлення.
  6. Самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 25 лютого 2020 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Особа, яка зареєструвалася, але не взяла участь у пробному ЗНО, має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

ВСТУП

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2020 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів, крім іноземних мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Особистий кабінет учасника  пробного ЗНО

•Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного ЗНО:

                            •19.03.2020 – українська мова;

                            •26.03.2020 – решта предметів.

 

•Оголошення результатів пробного ЗНО:

                              •22.03.2020 – українська мова;

                               •29.03.2020 - решта предметів.

 

Інформаційна підтримка ХРЦОЯО

телефони: (057) 705-07-37, 097-83-23-496;

Сайт Харківського РЦОЯО:

https://zno-kharkiv.org.ua/

Електронна пошта:

office@zno-kharkiv.org.ua

Адреса: 

майдан Свободи, 6, к.463, м. Харків, Харківська область, 61022

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz