Шкільний сайт ЗОШ І-ІІІст. с. Геніївка - Готуємося до ЗНО
Вівторок, 18.12.2018, 18:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Шкільний сайт Геніївської ЗОШ І-ІІІ ст. Зміївського району

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 41
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Готуємося до ЗНО

Готуємося до ЗНО - 2018

ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

з/п

Назва закладу

П.І.Б. відповідального

Посада

Мобільний телефон

Електронна адреса

1.

Геніївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Білик Тетяна Миколаївна

заступник директора з навчально-виховної роботи

0505592938

giney3_sch@i.ua

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

Відповідно до    наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103   «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»  зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2018 році проводитиметься з 22 травня до 14 липня.

Реєстрація для участі в ЗНО-2018 триватиме з  6 лютого до  1 7 березня.

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова,  французька мова.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2018 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Графік проведення ЗНО-2018

У 2018 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 02 до 11 липня. Графік проведення додаткової сесії буде затверджено та оприлюднено до 28 квітня. 

 На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» розміщено характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018  року з усіх предметів та критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю з української мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови та математики.

    Пробне ЗНО-2018

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2018 році відбудеться на сайті ХРЦОЯО – розділ «Пробне ЗНО» з 09 до 31 січня 2018 року.

Участь у пробному ЗНО дає змогу: психологічно адаптуватися до процедури ЗНО; навчитися працювати із тестовим зошитом та бланками відповідей; правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО; отримати результат  з певного предмета тощо.

Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб. Участь у пробному ЗНО є добровільною!

                                                    Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

24 березня – з української мови і літератури;

31 березня – з  англійської, німецької, іспанської, французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Детальну інформацію щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Увага! Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Про особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2018 році 

Особливості пробного ЗНО-2018

Прес-реліз "Стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання-2018"

Що нового очікувати у ЗНО-2018. Іноземні мови

Корисна інформація для учасників ЗНО-2018

Тестові завдання з української літератури

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році

Наказ №1378 від 13.10.2017 "Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти" 

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році 

Додаток 1. Перелік спеціальностей медичного, фармацевтичного та ветеренарного спрямувань, з яких може здійснюватися прийом на навчання за ступенем магістра на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. 

Додаток 2. Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка. 

Додаток 3. Перелік наказів Міністерства освіти і науки України, якими визначаються предметні спеціальності та спеціалізації окремих спеціальностей, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення. 

Додаток 4.  Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеренарного спрямувань) на відкриті та закриті (фіксовані) коркурсні пропозиції на основі повної загальносередньої освіти. 

Додаток 5. Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200. 

Додаток 6. Матеріали для розробки технічного завдання до алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення в 2018 році. 

Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюється з урахування творчих та/або фізичних здібностей вступників. 

Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz