Неділя, 11.04.2021, 10:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Шкільний сайт КЗ "Геніївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. І. Протопопова"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 48
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Для батьків

 

 

До уваги батьків. Обережно, контрафактна книжкова продукція

   Міністерством освіти і науки України, Державною інспекцією навчальних закладів, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів здійснюються заходи щодо забезпечення використання у загальноосвітніх навчальних закладах тільки якісної навчально-методичної літератури, яка пройшла експертизу та отримала відповідний гриф.
    З метою виявлення контрафактної книжкової продукції   Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти здійснено перевірку навчальної літератури для учнів 1-х, 2-х та 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, що складена за новими навчальними програмами, у книжкових крамницях та ринках.

Звертаємо увагу вчителів, батьків та учнів на те, що відповідно до Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом від 17.06.2008 року № 537 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 року № 628/15319, встановлено такі види грифів:
    «Затверджено Міністерством освіти і науки України»;
    «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»;
    «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».
   На звороті титульного аркуша навчального видання вказується номер і дата листа або наказу Міністерства освіти і науки України, яким надано гриф або номер і дата листа – підтвердження Інституту інноваційних технологій і змісту освіти про схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України.

Програма «Онляндія – Безпека дітей в Інтернеті» охоплює цілу низку заходів, спрямованих на навчання дітей, вчителів та батьків правилам безпечного користування Інтернетом.
На сайті http://www.onlandia.org.ua/ представлено матеріали для дітей, їхніх батьків та вчителів: інтерактивні ігрові сценарії, короткі тести, готові плани занять, завдяки яким діти і дорослі зможуть опанувати основи безпечної роботи в Інтернеті.

Безпечний Інтернет

Профілактика грипу 

Поради батькам п`ятикласників

До уваги батьків

Однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі є жорстоке поводження з дітьми. Без подолання цього згубного явища не можливо створити умови для повноцінного розвитку дитини, реалізації її особистості.

Близько половини дітей в Україні страждають від жорстокого поводження з ними в сім’ї.

Правові й організаційні основи попередження насильства в сім’ї, органи та установи, на які покладається здійснення заходів з попередження такого явища, визначає Закон України «Про попередження насильства в сім’ї», прийнятий у 2001 році.

Наслідки неуважного ставлення до дітей, насильства чи жорстокого поводження з ними можуть виявлятися у таких формах поведінки: прагнення кудись бігти, сховатися, або у вигляді глибокої загальмованості, заляканості, зовнішньої байдужності до оточуючого середовища. У дитини, охопленої переживаннями страху, тривоги, депресії і гніву, розвивається почуття власної неповноцінності.

Із 100 випадків фізичного насильства над дітьми приблизно 2 закінчуються смертю дитини.

Фізичне насильство в сім'ї – це умисне нанесення одним членом сiм’ї іншому члену сiм’ї побоїв, тiлесних ушкоджень, що може призвести або призвело до смерті постраждалого, порушення фiзичного чи психiчного здоров’я, нанесення шкоди його честi i гiдностi.

Будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються законом. Зокрема покарання за злочини проти дітей передбачено Кримінальним кодексом України:

- умисне вбивство дітей – статті 115, 116;

- доведення дітей до самогубства – стаття 120;

- нанесення тілесних ушкоджень – статті 121-125;

- побої та мордування – стаття 126;

- катування – стаття 127;

- залишення у небезпеці – стаття 135;

- насильницьке донорство – стаття 144;

- викрадення дитини – стаття 146;

- захоплення дітей в заручники – стаття 147;

- торгівля дітьми та незаконне переміщення за кордон – стаття 149;

- експлуатація дітей – стаття 150;

- статеві злочини проти дітей – статті 155, 156;
- зловживання опікунськими правами – стаття 167 тощо.

 


Алгоритм дій батьків у випадку травмування дитини в позаурочний час

1. Надати дитині першу долікарську допомогу

2. У разі необхідності викликати «Швидку допомогу» за тел. 103 або звернутися до фахівців дитячої лікарні чи травмпункту.

3. Протягом доби повідомити класного керівника про нещасний випадок, що стався з дитиною.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz