Неділя, 11.04.2021, 11:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Шкільний сайт КЗ "Геніївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. І. Протопопова"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 48
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дистанційна освіта

Дистанційна освіта – це нова форма освіти для учнів і викладачів України, головним завданням якої є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей людини за допомогою відкритого і вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, у тому числі, доступних в Інтернеті. Інтернет як світова інформаційна мережа є одним із засобів ДН, тому що її дані допоможуть учням і викладачам створити повну інформаційну картину з питань, що їх цікавлять.

Головною перевагою дистанційної освіти є її екстериторіальність (тобто немає прив’язки до певної території). Крім того, дистанційне навчання (ДН) пропонує оновлені знання, останні теорії, що забезпечують світові інформаційні ресурси.

Інтернет ресурси дистанційного навчання

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Український інститут інформаційних технологій в освіті Національний Технічний Університет "КПІ"

Интернет-Университет Информационных Технологий

План заходів щодо розвитку дистанційного навчання у навчально-виховний процес у 2017/2018 навчальному році

1. Нарада з питань створення дистанційних курсів за предметами (Вересень 2017)

2. Консультації для вчителів (За потреби)

3. Налагодження чат-спілкування з учнями, які перебувають на домашньому навчанні (Вересень-жовтень 2017)

4. Активне впровадження відеоконференції в системі навчально-виховної роботі (Протягом року)

5. Консультація для учнів щодо організації дистанційного навчання (Протягом року).

6. Використання можливостей сайту школи для підготовки учнів до науково-дослідницьких робіт МАН, предметних олімпіад та конкурсів.

Проект "Відкритий світ"

НАВЧАЛЬНІ КУРСИ
 

Бібліотека навчальних курсів Microsoft Навчальні курси, розроблені в університетах і навчальних центрах, дек використовують технології Microsoft в своєму навчальному процесі.

 

Безпека дітей в Інтернеті Нотатки і поради від Microsoft, що допоможуть забезпечити безпеку дітей незалежно від того, з якою метою вони використовують інтернет: для пошуку інформації, розробки школьних проектів, ігор чи спілкування з друзями, а також інтерактивний курс для дітей.

Інтерактивний курс для дітей, а також їх батьків і вчителів по безпеці в Інтернеті

 

Безпека дітей в Інтернеті On-ляндія — це інтерактивний курс з інтернет-безпеки — спільна ініціатива програми Microsoft «Партнерство в навчанні», соціально відповідальних комерційних структур, неурядових організацій, за підтримкою громадського-соціальних діячів.www.onlandia.org.ua Цей сайт містить матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть починаючі користувачі зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

 

Технології спеціальних можливостей: посібник для викладачів Посібник містить дані про спеціальні можливості та їх технолгії, що допомагають викладачам надавати однакові можливості при навчанні з використанням сучасних технологій. Надаються поради з використання спеціальних можливостей і продуктів за типами порушення (слуху, зору, мовдення, моторики). Про безкоштовні інтсрументи і сервіси Microsoft можна дізнатись тут.

Курс Цифрових технологiй Мета курсу цифрових технологій – викласти основні комп'ютерні поняття та навички й оцінити їх засвоєння таким чином, щоб студенти могли використовувати комп'ютерні технології в повсякденному житті для розвитку соціальних і економічних можливостей для себе, своєї сім'ї та спільнот.

 

НАВЧАЛЬНІ КУРСИ ПРОГРАМИ "СВІТ БЕЗМЕЖНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ"


Навчання в центрах IDEA проходить за програмою «Світ безмежних можливостей», розробленою спеціалістами Microsoft. Кожен курс із програми розрахован для зацікавлених слухачів, які бажають отримати знання про нові технології чи вдосконалити вже набуті знання і навички.

Всі курси орієнтовані на розвиток навичок на основі практичного використання сучасних технологій. Під час навчання формуються як базові навички роботи на комп'ютері, так і навички веб-дизайну, обробки цифрових фотографій, підвищення продуктивності праці з використанням додатків для персонального комп'ютеру.

Слухачі, які вдало закінчили навчання отримують іменний ceртифiкат програми "Світ безмежних можливостей" корпорації Microsoft, автентичність котрого роботодавці можуть перевірити на нашому веб-сайті. Про те, як випускники проекту IDEA використовують отриманні на курсах знання і навички, в своєму житті і роботі, ви можете прочитати в їхніх історях успіху.

Основи роботи з комп’ютером

Опис курсу:
Курс основи роботи з комп'ютером - це введення в ІТ і технології комунікацій. Особливу увагу в цьому курсі приділяється комп'ютерним та мережевим технологіям. На протязі курсу слухачі знайомляться з основними внутрішніми і зовнішніми компонентами апаратного забезпечення, необхідних для роботи комп'ютера. Опрацьовуються значення і функції операційної системи, додаткові можливості для підвищення продуктивності роботи користувачів і технологій мережевих комунікацій, а також їх роль в представленні різних технологій споживачам і IT - спеціалістам. Курс включає огляд інструментів для роботи з текстом і електронними таблицями, підготовки презентацій і роботу в Інтернеті. В результаті слухачі отримують фундаментальні навички використання комп'ютерів як потужного інструменту і набувають набір основних навичок, необхідних для ефективної і зваженої роботи на комп'ютері.
Тривалiсть курсу: 24 год.
Детальний опис та учбовий план курсу


 

Основи роботи з цифровими мультимедійними даними

Опис курсу:
Курс "Основи роботи з цифровими мультимедійними даними на комп'ютері" знайомить слухачів із засобами запису і редагування музики, фотографій і відео, а також управління цими мультимедійними даними. В цьому курсі слухачі отримують навички базової роботи з цифровими фотографіями, що включає вибір камери, отримання якісних знімків і опрацювання результатів. Слухачі навчаться редагувати і покращувати файли мультимедійних даних за допомогою різних засобів цифрової обробки. Вони також дізнаються, як користуватись продуктом Microsoft Windows Movie Maker для запису відео і звуку на комп'ютер, імпорту існуючих файлів з цифровими мультимедійними даними, редагування відео-кліпів, додавання спец-ефектів, а також для збереження і передачі відео-зображення.
Тривалiсть курсу: 8 год.
Детальний опис та учбовий план курсу


 

Основи роботи в Інтернете і всесвітній мережі World Wide Web

Опис курсу:
Курс "Основи роботи в Інтернет і всесвітній мережі World Wide Web" навчає навігації в мережі Інтернет, використанню пошукових систем, роботи з електронною поштою та створенню веб-сторінок за допомогою Microsoft FrontPage. На перших заняттях слухачі навчаються підключатись до Інтернет і друкувати веб-сторінки, а також вивчать основи безпеки в віртуальному просторі. Потім вони отримують основні дані про засоби Microsoft Outlook для організації персональних даних, керування ними і роботу з електронною поштою. Подальші уроки присвячені процесу підписки на групи новин і роботі з програмним забезпеченням з обміну миттєвими повідомленнями. Курс завершується двома уроками, присвяченими використанню редактору FrontPage для створення веб-сторінок, розробки веб-вузлів і розміщення домашньої сторінки в Інтернет.
Тривалiсть курсу: 12 год.
Детальний опис та учбовий план курсу


 

Основи веб-дизайну

Опис курсу:
Курс "Основи веб-дизайну" опрацьовує весь процес створення веб-сторінок - від основи HTML до стратегії проектування і створення повно-функціонального веб-вузла. Спочатку слухачі знайомляться зі структурою стандартної веб-сторінки, навчаються створювати просту HTML-сторінку і працювати з веб-текстом і графікою. Велика увага на курсі приділяється поясненню слухачам основних принципів грамотної розробки веб-вузлів, включаючи створення прототипів сторінок. В курсі викладається HTML-програмування, що є гарною основою для вивчення редактору FrontPage в останніх двох уроках. Слухачі навчаються користуватися редактором FrontPage для створення домашньої сторінки середньої складності, котру можна розмістити в Інтернеті.
Тривалiсть курсу: 12 год.
Детальний опис та учбовий план курсу


 

Основи роботи з текстом

Опис курсу:
Курс "Основи роботи з текстом" розповідає про користування текстового процесора для створення і редагування різних особистих і ділових документів, від простих листів і службових нотаток до складних документів з графікою і таблицями. Спочатку слухачі створюють і редагують робочі варіанти простих текстових документів, створених в програмі Word, поступово переходячи до використання шаблонів та складного форматування. Подальші уроки присвячені питанням створення документів: роботі з полями сторінки, розподіленню тексту на абзаци, визначенню міжрядкових інтервалів, настроюванню табуляції, нумерації сторінок, роботі з параметрами сторінки і створенню верхніх і нижніх колонтитулів. Слухачі навчаються вставляти графіку в документи Word, додавати колонки з таблицями. По закінченню курсу слухачі навчаються відсилати документи як вкладення по електронній пошті, проглядати їх в вигляді таблиці і зберігати файли Word в форматі веб-сторінок.
Тривалiсть курсу: 12 год.
Детальний опис та учбовий план курсу


 

Основи роботи з презентаціями

Опис курсу:
Курс "Основи роботи з презентаціями" дає всі необхідні знання для створення наочних електронних презентацій, від простих слайд-шоу до мультимедийних презентацій з використанням графіки, відео і звуку. На перших уроках слухачі навчаються створювати, редагувати і форматувати свої перші презентації. Потім вони набувають навички роботи з шаблонами презентацій і майстрами слайдів PowerPoint. Після цього вони навчаються додавати в слайд-шоу графіку, анімацію, звук, відео кліпи і різноманітні вбудовані функції. В кінці курсу слухачі дізнаються про різні способи роботи з презентаціями PowerPoint і про їхні публікації у всесвітній комп'ютерній мережі.
Тривалiсть курсу: 12 год.
Детальний опис та учбовий план курсу


 

Основи роботи з базами даних

Опис курсу:
В курсі "Основи роботи з базами даних" подаються основні відомості про використання реляційних баз даних для створення таблиць, форм і звітів. Спочатку слухачі вивчають основні поняття про бази даних і потім переходять до створення особистих баз даних за допомогою Access 2002, а також навчаються редагувати і змінювати таблиці, організовувати і зберігати в них інформацію. На цій основі слухачі створюють і виконують запити, задають умови пошуку, створюють поля, що містять розрахункові функції та багато табличні запити. В кінці курсу слухачі навчаться різними способами будувати звіти Access, додавати до них елементи керування, форматувати звіти і створювати елементи керування.
Тривалiсть курсу: 10 год.
Детальний опис та учбовий план курсу


 

Основи роботи з таблицями

Опис курсу:
Курс "Основи робот з таблицями" навчає основам роботи з електронними таблицями, включаючи їх створення, редагування даних, будування діаграм і графіків та публікацію в Інтернеті. На перших заняттях слухачі створюють, редагують і друкують електроні таблиці, потім вони навчаються форматувати рядки, стовпчики та комірки. Вони знайомляться з відступами, проміжками сторінок і різноманітними параметрами друку. Вони також навчаються, як сховати і відобразити дані, додавати і видаляти електроні аркуші в книгу, створювати об'ємні формули і зв'язувати книги з посиланнями. Після цього студенти створюють, редагують, форматують, змінюють і друкують діаграми. Подальші уроки присвячені простим розрахункам в Excel з використанням формул і функцій. На останньому занятті слухачі створюють гіперпосилання на аркуші, зберігають їх і книги як веб-сторінки, відсилають книги по електронній пошті і додають коментарі на листах.
Тривалiсть курсу: 12 год.
Детальний опис та учбовий план курсу

Дистанційне навчання школярів на базі НТУ "ХПІ" - wym-1361815322518

Дистанційна підтримка освіти школярів - wym-1361815472378

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz